top of page

08 Tem Cmt

|

Tamirane Akasya

Burak Sense

Müzik dünyasında kendine has bir kitle oluşturan Burak Sense, renkli sahnesi, güncel repertuvarı ve dansçıları ile birlikte 8 Temmuz Cumartesi akşamı yeniden Tamirane Akasya sahnesinde!

Biletler Biletino'da!
Bilgi için; 0549 519 27 71
Burak Sense
Burak Sense

Saat ve Yer

08 Tem 2023 21:00 – 23:50

Tamirane Akasya, Acıbadem, Çeçen Sok. 25/371, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Müzik dünyasında kendine has bir kitle oluşturan Burak Sense, renkli sahnesi, güncel repertuvarı ve dansçıları ile birlikte 8 Temmuz Cumartesi akşamı yeniden Tamirane Akasya sahnesinde! Sahnede Burak Sense’ye; Uzi, Güneş, Motive ve pek çok isimle çalışmış ünlü ve başarılı müzik prodüktörü Burak Ayazda dj olarak eşlik edecek.

İlk şarkısını 2021 yılında yayınlanması ile birlikte başta Hande Yener olmak üzere pek çok ismin desteklediği Burak Sense, 2023 yılında yayınladığı ”Girdap”isimli şarkısı ile de Türkiye Top 100 listesine girdi. “Hadi Ya” şarkısı ile, Shazamda en hızlı yükselenler arasına giren sanatçı, Spotify'da ise çıktığı ilk hafta Top 200 Pulse Listesine 6 numaradan giriş yaptı ve şarkı hala aynı listede 7.sırada yer alarak art arda 5 hafta boyunca listeden çıkmayan az sayıdaki sanatçılardan biri haline geldi. Sanatçı bugünlerde ise, herkes tarafından çok sevilen ve özellikle gece hayatında dj lerin çalma listelerinden eksik etmediği, "Kendi Sonuma" adlı şarkısının Dj Muratt Mat tarafından düzenlenen, mix ve master kısmında ise Burak Ayazın yer aldığı, volume 2 versiyonunu paylaşacak olmanın heyecanını taşıyor. Burak Sensegecede, dansçıları ile birlikte şahane bir sahne şovunun yanı sıra, konser için özel olarak hazırlanan birbirinden farklı kostümleri ile sahnede olacak. Kendine has müzik tarzı ve görselliğe olan farklı bakış açısı ile müziğin sadece ses ile değil, görsel olarak da bir enerji yayması gerektiğine inanan sanatçının bu muhteşem konseri için şimdiden biletini almayı unutma!

Bilgi için; 0549 519 27 71

Biletler Biletino’da!

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page