top of page

18 Eyl Cmt

|

Tamirane Akasya

Müge Zümrütbel ile İmza Şarkılar

Rezervasyon için arayınız.
0216 519 27 71
Müge Zümrütbel ile İmza Şarkılar
Müge Zümrütbel ile İmza Şarkılar

Saat ve Yer

18 Eyl 2021 22:00

Tamirane Akasya, Acıbadem, Çeçen Sok. 25/371, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Müge Zümrütbel ile İmza Şarkılar 18 Eylül’de Tamirane Akasya'da!

Tamirane Akasya sahnesinde sezon açılıyor. Müge Zümrütbel, 18 Eylül Cumartesi akşamı Türk popunun önde gelen sanatçılarının şarkılarını Tamirane Akasya sahnesinde seslendiriyor olacak!

Dünya mutfağından lezzetleri ve nitelikli sahne programı ile Anadolu yakasında Akasya içerisinde, Zuhal Müzik işbirliği ile keyif dolu deneyim alanında, Avrupa yakasında ise Uniq İstanbul içerisinde üç tarafı ormanlarla çevrili mekanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müzik ve iyi yemek ile ruhları tamir etmeye devam ediyor.

Zerrin Özer, Nilüfer, Sertab Erener gibi büyük seslere vokalistlik yaptıktan sonra ilk albümü Sevgili'yi çıkaran Müge Zümrütbel, 18 Eylül Cumartesi günü Tamirane Akasya’da, eğlenceli performansı ve kendine özgü yorumuyla en güzel pop şarkılarını seslendiriyor olacak.

Geçtiğimiz yıl dinleyiciyle buluşan Fikret Şeneş Şarkıları albümünde “Baksana Talihe” isimli şarkıyı seslendiren Müge Zümrütbel,  albüm vokalleri, reklam müzikleri, dizi ve program jenerikleri, tiyatro ve film müzikleri de seslendiriyor. Türkçe pop, doğudan balkanlara her bölgeden yöresel ezgiler, latin, caz, opera, müzikal gibi çeşitli türlerden geniş bir repertuvara sahip olan Müge Zümrütbel,Türkçenin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Arnavutça, Rusça dillerinde şarkılar da söylemektedir.

18 Eylül Cumartesi günü Anadolu Yakası'nda, Akasya Tamirane’degerçekleşecek konser için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

*Pandemi koşullarına uygun gerçekleşecek konser için  sınırlı sayıda rezervasyon alınacaktır.

*Girişlerde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden aşı karnesi veya PCR testi kontrolü yapılacaktır.

**Rezervasyon için – 0216 519 27 71

***Instagram - @tamirane

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page