top of page

04 Haz Cmt

|

Tamirane Akasya

Müge Zümrütbel “İmza Şarkılar”

Zerrin Özer, Nilüfer, Sertab Erener gibi büyük seslere vokalistlik yaptıktan sonra ilk albümü Sevgili'yi çıkaran Müge Zümrütbel 4 Haziran Cumartesi akşamı Tamirane Akasya’da, eğlenceli performansı ve kendine özgü yorumuyla en güzel pop şarkılarını seslendiriyor olacak.

Rezervasyon için;
0549 519 27 71
Müge Zümrütbel “İmza Şarkılar”
Müge Zümrütbel “İmza Şarkılar”

Saat ve Yer

04 Haz 2022 22:00

Tamirane Akasya, Acıbadem, Çeçen Sok. 25/371, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Zerrin Özer, Nilüfer, Sertab Erener gibi büyük seslere vokalistlik yaptıktan sonra ilk albümü Sevgili'yi çıkaran Müge Zümrütbel 4 Haziran Cumartesi akşamıTamirane Akasya’da, eğlenceli performansı ve kendine özgü yorumuyla en güzel pop şarkılarını seslendiriyor olacak.

Geçtiğimiz yıl dinleyiciyle buluşan Fikret Şeneş Şarkıları albümünde “Baksana Talihe” isimli şarkıyı seslendiren Müge Zümrütbel,  albüm vokalleri, reklam müzikleri, dizi ve program jenerikleri, tiyatro ve film müzikleri de seslendiriyor. Türkçe pop, doğudan balkanlara her bölgeden yöresel ezgiler, latin, caz, opera, müzikal gibi çeşitli türlerden geniş bir repertuvara sahip olan Müge Zümrütbel, Türkçenin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Arnavutça, Rusça dillerinde şarkılar da söylemektedir.

Müge Zümrütbel ile birlikte şarkılara eşlik etmek için rezervasyonunu bekliyoruz.

Yemekli Rezervasyon ve Bilgi için; 0549 519 27 71

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page