top of page

10 Tem Cmt

|

Tamirane Akasya

Sattas Reggaeband

Sattas Reggaeband 10 Temmuz’da Tamirane Akasya'da! Uzun bir aradan sonra Tamirane sahnesi eski ihtişamına kavuşuyor ve 10 Temmuz Cumartesi akşamı, Sattas Reggaeband’ı ağırlıyor. Konser biletlerini Tamirane Uniq İstanbul ve Tamirane Akasya şubelerinden satın alabilirsiniz. Bilet: 75 TL

BILETLER ICIN ARAYINIZ
Anasayfa
Sattas Reggaeband
Sattas Reggaeband

Saat ve Yer

10 Tem 2021 21:00 – 23:00

Tamirane Akasya, Acıbadem, Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Sattas Reggaeband 10 Temmuz’da Tamirane Akasya'da!

Uzun bir aradan sonra Tamirane sahnesi eski ihtişamına kavuşuyor ve 10 Temmuz Cumartesi akşamı Reggae müziğin tartışmasız en önemli temsilcisi ve Türkiye’nin en eğlenceli müzik gruplarından birisi olan Sattas Reggaeband’ı ağırlıyor

Dünya mutfağından lezzetleri ve nitelikli sahne programı ile Anadolu yakasında Akasya içerisinde, Zuhal Müzik işbirliği ile keyif dolu deneyim alanında, Avrupa yakasında ise Uniq İstanbul içerisinde üç tarafı ormanlarla çevrili mekanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müzik ve iyi yemek ile ruhları tamir etmeye devam ediyor.

Reggae müziğinden uzaklaşmadan caz, ska, dub ve rock formlarını bir çatı altında ustaca buluşturmayı başaran Sattas, 10 Temmuz Cumartesi akşamı Tamirane Akasya’da, yaratıcı yorumları, yüksek tempoları ve izleyici ile kurdukları müthiş etkileşim ile çok eğlendirmeye geliyor.

Reggae müziğini kendine has tarzıyla buluşturan ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Sattas, Bob Marley, The Wailers ve Count Ossie gibi birçok ismin parçalarına repertuvarında yer veriyor ve İngilizce ve Türkçe müzik yapmanın yanı sıra sahnede kendi parçalarına da yer veren bir grup olma özelliğini koruyor.

10 Temmuz Cumartesi günü Anadolu Yakası'nda, Akasya Tamirane’de gerçekleşecek konser için kapılar 19.30’da açılacak. Konser biletlerini Tamirane Uniq İstanbul ve Tamirane Akasya şubelerinden satın alabilirsiniz.

*Pandemi koşullarına uygun gerçekleşecek konser biletleri sınırlı sayıda satılacak.

**Bilgi için – 0216 519 27 71

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page