top of page

TAMİRANE HAKKINDA

Tamirane

Şehrin yenilikçi yeme-içme ve eğlence akımının öncü markası Tamirane, Avrupa yakasında Maslak UNIQ ISTANBUL ve Anadolu yakasında AKASYA'da seni ağırlıyor.
İstanbul’un yenilikçi yeme – içme ve eğlence akımının öncü markası Tamirane, 2008 yılından bu yana, restoran, bar, konser, etkinlik mekanı içeriğiyle, şehrin kültür, eğlence ve iş temalarıyla birleşik bir ‘yaşam alanı’ olarak hizmet veriyor.

TAMİRANE AKASYA

Anadolu yakasında da seninle buluşan Tamirane, Zuhal Müzik iş birliği ile; lezzet, müzik, eğlence, moda, alışveriş ve keyif dolu yepyeni deneyim alanında seni ağırlıyor.

Akasya'nın içerisinde 1. katta yer alan bu mekana girdikten sonra kitap, kahve kokusu, plak ve enstrümanların eşlik ettiği yoldan ulaştığın Tamirane'de, seni nefis menüsü ve kokteylleri, kendine özgün etkinliklerin yer aldığı sahnesi ve samimi ortamı bekliyor!

TAMİRANE UNIQ

Tamirane, Maslak'ta üç tarafı ormanlarla çevrili, kültür-sanat, yeme-içme ve eğlence hayatını aynı anda sunan Uniq İstanbul içerisinde, her mevsim yenilenen menüsü, lezzetli kokteylleri, müzik, dans ve konsept etkinlikleri ağırlayan sahnesi ve samimi, rahat ortamıyla ruhları tamir ediyor!

bottom of page